IncoCzech.com O nás

O nás

Cestovní agentura IncoCzech Travel Prague, a.s zahájila svoji činnost v roce 1993. Od samotného začátku bylo obchodním cílem společnosti poskytovat kvalitní služby cestovního ruchu na území bývalého Československa, později s přibývajícími zkušenostmi v celé oblasti střední Evropy.

images

V současné době naše agentura zaměstnává výhradně specialisty z cestovního ruchu a hotelové oblasti, včetně několika expertů na pivní kulturu. Struktura společnosti je rozdělena do několika samostatných oddělení, která zpracovávají Vaše dotazy a poptávky dle země původu. Spolupracovníci, kteří jsou zaměstnáni v jednotlivých odděleních, hovoří plynně jazykem daného trhu a znají i jeho individuální očekávání a nároky. Při nižší hladině znalostí jsou většinou schopni okamžité improvizace.

Na Vaše poptávky můžeme reagovat v různých jazycích, mimo jiné anglicky, německy, italsky, španělsky, francouzsky, rusky, srbsky, chorvatsky a přirozeně také česky či slovensky.

Paleta a šíře našich služeb je velice obsáhlá a různorodá. Zakládáme si na dobré znalosti trhu a důvěře našich zákazníků. Jsme připraveni poskytnout kompletní servis incomingových služeb v České a Slovenské republice, Rakousku, Maďarsku, Polsku … jako např.: rezervace ubytování pro skupiny a jednotlivce v různé ceně a kvalitě, transfery, erudované průvodcovské služby, výlety pěšky, busem či lodí, rezervace vybraných restaurací a historických památek, vstupenky na kulturní a sportovní události, tématické cesty pro mládež, sportovní soustředění, programy pro seniory, kulturní čí církevní cesty, pořádání kongresů, golfových turnajů, firemní akce a večírky či následné ozdravné a lázeňské pobyty.

Od jednoduché hotelové rezervaci, až po program ušitý pro skupinu na míru, se vždy snažíme řídit hlavně spokojeností našeho klienta, neboť již samotná Vaše poptávka je naším závazkem. Chcete-li získat další solidní informace, neváhejte se na nás obrátit.